Soltech Polska - Sól drogowa luzem
08:00‑16:00 (Pn‑Pt)
Ładowanie soli Ładowanie soli Rozładunek soli Posypywanie solą drogową Odśnieżanie

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy? Wybierz najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. Czekamy na Twój kontakt!
Infolinia:
08:00‑16:00 (Pn‑Pt)
Kontakt e-mail
Czat z konsultantem
Przejdź
Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

Oferta - sól drogowa luzem

Specjalizujemy się w sprzedaży suchej soli drogowej luzem o podniesionej granulacji, która nie ulega procesowi zbrylania. Dostarczana w ilościach 25-27 ton dla jednego zestawu.

Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku. Zaopatrujemy w sól podmioty świadczące usługi zimowego utrzymaniu dróg w każdą ilość soli. Obsługujemy drobnych odbiorców (25ton soli na sezon) oraz dużych odbiorców np. przedsiębiorstwa komunalne (1000-2000 ton soli na sezon).

Nasza sól drogowa posiada atesty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w odniesieniu do bezpieczeństwa użytkowania soli na drodze oraz Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w odniesieniu do ziarnistości soli oraz zdolności topnienia płytek lodu. Posiadamy również wiele pozytywnych referencji. Szczycimy się wieloma referencjami na dostawy soli drogowej w celu zwalczania śliskości zimowej na drogach wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych. Poświadczają one, iż sól drogowa była dostarczana terminowo z należytą strannością.

Aktualna cena soli drogowej to 240zł netto / tone

Numer telefonu08:00‑16:00 (Pn‑Pt)
© 2018 Soltech Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone!
RegulaminPolityka prywatności
XZamknijTa strona korzysta z coockies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji o ich wykorzystaniu znajdziesz w Polityce prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności.