Soltech Polska - Sól drogowa workowana Jelenia Góra
Pokaż numer579 070 890
Warunki jak w komunikacie
Ładowanie soli Ładowanie soli Rozładunek soli Posypywanie solą drogową Odśnieżanie

Sól drogowa workowana Jelenia Góra

Sól workowana Jelenia Góra

Soltech Polska oferuje sól drogową w workach 25kg dla miejscowości Jelenia Góra. Oferowana sól workowana dobrze zwalcza oblodzenia jezdni zimą. Oddziałuje na podłoże przez kilka godzin, rozpuszczając zbity śnieg czy zamarzniętą wodę.

Sól workowana zapewnia lepszy komfort użytkowania w odniesieniu do soli drogowej luzem. Worki 25kg nie są uciążliwe do przenoszenia. Umożliwiają posypywania oblodzonych chodników, podjazdów, podejść czy schodów bezpośrednio z opakowania. Sól drogowa pakowana po 25kg łatwiej się składuje. Worki 25kg w ilości 40szt. tworzą 1 tonę soli.

Sól drogowa w workach 25kg transportowana jest już od 1 tony do miejscowości Jelenia Góra.

Sól drogowa workowana umożliwia składowanie na otwartej przestrzeni. Bez potrzeby zadaszania. Sól drogowa pakowana jest hermetycznie po 25kg. Dodatkowo sól w workach zawiera antyzbrylacz, który daje możliwość składowania przez kilka sezonów. Niewykorzystana sól workowana w upływającym sezonie może posłużyć na kolejny.

Dbaj o wygodę oraz bezpieczeństwo podczas zimowej aury pogodowej w miejscowości Jelenia Góra. Zapobiegaj nieszczęśliwym wypadkom pieszych oraz kierowców okolicy miejscowości Jelenia Góra. Sól drogowa workowana po 25kg zapewni łatwość użycia oraz podniesie bezpieczeństwo mieszkańców.

Drogowa sól workowana po 25kg posiada odpowiednią ziarnistość, która umożliwia wysiew soli z posypywarek oraz piaskarek. Jej gruboziarnistość oraz suchość nie powoduje zatoru w leju piaskarki podczas wysiewu. Sól drogowa pakowana po 25kg umożliwia łatwiejsze mieszania z innymi kruszywami np. piaskiem dla mniejszych posypywaczy. Sól gruboziarnista workowana po 25kg nie ubija się w posypywaczu podczas jazdy. Nie klei się również do łopatek, czy łopat. Sól drogowa w workach 25kg wygląda jak duży granulat.

Zamarznięta woda, kałuża czy zaspa śniegowa roztapiają się pod wpływem soli. W trosce o środowisko, sól drogowa workowana po 25kg została przebadana przez Narodowy Instytut Zdrowia publicznego, który dopuścił sól do sprzedaży. Nie stwierdzono, aby worki 25kg soli wpływały negatywnie na środowisko.

Oferujemy sól drogową, która pakowana jest po 25kg z możliwością dostawy do miejscowości Jelenia Góra oraz sąsiadujących okolic miejscowości Jelenia Góra.

 • Sól drogowa

  Sól drogowa skutecznie zwalcza śliskości jezdni w okresie zimowym. Sól drogowa działa przez kilka godzin po jej zastosowaniu. Lód rozpływa się w ujemnych temperaturach a na ubitym i oblodzonym śniegu tworzy się szorstka powłoka, która zwiększa przyczepność kół samochodowych do podłoża. Sól drogowa do posypywania dróg, mostów, chodników, placów, parkingów...Zobacz więcej
 • Skład soli

  Skład soli wyróżnia się mobilną dostępnością materiału, bez potrzeby rezerwowania ilości soli drogowej przed zakupem. Sól magazynowana jest w warunkach, które zapobiegają jej zbrylaniu. Ceny soli na składzie solnym w odniesieniu do jakości są przystępne. Transport soli z kopalni jest zmasowany, co obniża koszty przywozu surowca na skład a w efekcie gwarantuje dobre ceny...Zobacz więcej
 • Sól na drogę

  Sól na drogę stosuje się z myślą o poprawie bezpieczeństwa jazdy dla kierowców oraz przechodniów na oblodzonych chodnikach. Do użycia bez potrzeby mieszania jej z innymi kruszywami w celu ułatwienia wysiewu z solarek drogowych. Oferowana sól na drogę nie jest kuchenna. W mniejszym stopniu ulega procesowi zbrylania się. Sól stosowana na drogę podnosi jej bezpieczeństwo...Zobacz więcej
 • Hurtownia soli

  Hurtownia soli na magazynach ma jej ogromne zapasy. W miarę potrzeb zaopatruje firmy wykonujące usługi zimowego utrzymywania dróg w sól drogową. Przy regularnych i cyklicznych dostawach soli hurtownia obsługuje odbiorców w cenach hurtowych. W odniesieniu do kopalń czy małych składów hurtownia soli zapewnia transport soli na miejsce wyznaczone przez odbiorcę...Zobacz więcej
 • Sól do posypywania

  Sól do posypywania dróg, chodników przydrożnych, parkingów, ścieżek przyszkolnych, placów kościelnych. Zwiększa bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych zabezpieczając zarazem wykonawców usługi przed wypłacaniem odszkodowań z tytułu nienależycie utrzymanych dróg, chodników w czasie występowania opadów śniegu i gołoledzi...Zobacz więcej
 • Sól gruboziarnista

  Sól gruboziarnista poprawia sposób jej użycia, gdzie leje w posypywarkach drogowych nie zapychają się drobnoziarnistym kruszywem. Sól gruboziarnista nie ubija się podczas jeżdżenia załadowaną posypywarką. Nie klei się do łyżki koparki podczas załadunku soli na solarkę. Zapobiega zbrylaniu się oraz nie tworzy zbitych gród, gdy jest wymieszana z innymi kruszywami...Zobacz więcej
Numer telefonuPokaż numer579 070 890
Warunki jak w komunikacie
© 2018 Soltech Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone!
RegulaminPolityka prywatności
XZamknijTa strona korzysta z coockies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji o ich wykorzystaniu znajdziesz w Polityce prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności.

W celu ograniczenia liczby telefonów, prosimy o zapoznanie się z informacją!

Dostępność soli workowanej

Dostępna

Cena soli workowanej

970zł netto / tonę (w cene wliczony transport).
1 tona = paleta = 40 worków po 25kg.

Zamówienia przyjmujemy na e-mail biuro@sol-na-droge.pl
(Dane do FV, Dane do dostawy, osoba kontaktowa, tel. do osoby kontaktowej)

Sprzedajemy krotność jednej tony, czyli 1 tona to minimalne zamówienie.

Czy sól luzem będzie dostępna

Tak, wyłącznie dla Klientów którzy zamówią wcześniej sól (zarezerwują i opłacą). Dostawa wg. indywidualnych ustaleń po otrzymaniu transzy dostawy statkiem.

Cena soli luzem

Według indywidualnych ustaleń i kontraktu

Czy przystępujemy do przetargów

Niestety, nie w tym sezonie.

Jak zarezerwować sól luzem i otrzymać informacje o dostępności oraz cenie?

1) Prosimy wysłać maila na adres biuro@sol-na-droge.pl
2) W treści maila napisz:
- Nazwa firmy
- Osoba kontaktowa
- E-mail i telefon kontaktowy
- Ilość soli jaką są Państwo zainteresowani
- Odbiór własnym transportem czy dostawa (jaki adres)

3) Po otrzymaniu soli transportem morskim poinformujemy Państwa, że sól jest dostępna i ustalimy kolejne kroki.

Czy nowa sól posiada atest

Tak, posiadamy już atesty.

Jak się z nami skontaktować?

Z uwagi na sytuację i związaną z nią ilość zapytań, najlepszą formą kontaktu jest e-mail biuro@sol-na-droge.pl